The Archangels
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

4 posters

Ići dole

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) Empty Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

Počalji  Marko Krsmanovic Pon Jun 28, 2010 2:06 pm

Ovako narode, imam jos 10 min pa cu se potruditi da budem brz, sutra mi je prijemni tako da nemam preterano vremena za preganjanje, ali cisto da objasnim neke stvari zasto i kako... Dakle cela situacija sa gvozdenim pukom, zeleo bih da objasnim kako je nastala, razvijala se i dosla do ove zavrsnice...

Ujedinjenje sa gvozdenim pukom je pokrenuo lukaz, i skoro sam ga izneo na cemu mu svaka cast. Medjutim jednom prilikom pre 20ak dana, onako iz vedra neba sam saznao da menjamo ime, da menjamo strukturu rada, da se delimo na 8 vodova itd itd, i ono mogu vam reci da mi je bilo malo krivo sto su tolike promene dogovorene bez moje prethodne konsultacije... Medjutim nakon sto sam porazgovarao sa lukazom, zakljucili smo da je odrzan sastanak na kome je on mislio da sam bio, tako da nije znao da nisam informaisan... Ok. U tom trenutku sam bio protiv samog ujedinjenja, malo revoltiran sto nisam imao pojma o cemu se radi, a jedinica krece u tako velike korake. Nebitno Wink

Posle razgovora sa lukazom i slobicom, i malo smirivanja, popustio sam i resio da je ovo pametna ideja, ojacace nam komandnu stukturu i dovesti nove ljude i bolje zezanje... stoga evo i mog komentara:

"Meni ne odgovara ime, ali ok prilagodicu se, kompromis je mama (ne uvek). Dobri su momci i devojke i smatram da je ok ujediniti se. Nakon toga dogovaramo sistem funkcionisanja zajedno. dalje?"

20 jun. Iron archangels sam rekao odavno da mi zvuci glupo a i avatar mi se svidjao i prirastao mi za srce da bi ga sad kvarili, ali sta da se radi, mora nekad i kompromisno resiti situaciju. Ok. Oko avatara smo pricali sa slobicom i lukazom, slobica mi rece da dodam neke "gvozdene" detalje, nisam znao sta al kontaktirao sam slinga i rekao mu da ubaci okvir od gvozdja, pa da vidimo odgovara li. Stizu mi avatari, sling je imao ideju da mesto budu crni i gvozdeni, da budu za generale i nize cinove bez krila, a za fmove sa, tako da se krila zasluzuju vremenom... evo i avatara...

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) 209gawm

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) 33c2ik1

Nosim iste na uvid slobici iako nemam vremena, prijemni za 5 dana, nebitno, idem na kanal puka kad ona nije tu... Znajuci da mi je to poslednji login tog dana, pozdravljam se sa svima koji su tada bili na kanalu, i saljem avatare... Oni negoduju i jedan spomenu sto se tice imena, sto jes jes to sam zaboravio ja da mu kazem, nije njegov propust, da doda IRON dole kod archangels... Nebitno. Kazah da smo se do sada ujedinili sa 3 jedinice, vecinom jace od njih, i da nismo menjali nista, ali da njih smatram ok likovima i da ono ajde da dodjemo do kompromisnog resenja. Govorim da mi gvozdeni arhandjeli zvuci glupo i da je bolje iron archangels, i tu se slozismo... Racunao sam, kao sto sam i ranije ponudio da se ubaci onaj njihov orao, onde gde je nama andjeo, skroz mi gotivno deluje orao i mislim da bi bilo gotivno na okviru, a i ne bi morali da odstupamo od svog avatara a i njima bi ugodili. Medjutim jedan od njih, loodi, je posebno dopadljiv decko... Pocinje pricu u fazonu koji sam kurac dosao da smaram, koji sam ja kurac u jedinici. Kazem osnivac i bivsi komandant, e pa jbga bivsi si, ajde idi na neki drugi kanal nekog drugog smaraj... heh zanimljivo. Iznerviran vidno sto trosim vreme na budalastine, idem na forum resen da iskoristim ono malo uticaja sto imam u jedinici i da urgiram da se ponovo razmisli da li je pametno ujediniti se sa njima. Prihvatio sam ime i avatar da se menja jer sam bio uveravan da su u pitanju ok momci i cure, vredni itd. Ali ovako necemo bogami... Cim sam izasao sa kanala otvaram ovu temu - https://archangels.forumsr.com/predlozi-f5/glasanje-ujedinjenje-sa-gvozdenim-pukom-t36.htm .

Medjutim moje odsustvo i nedostatak vremena za igricu zbog cimanja oko znatno bitniji rl stvari, dovodi slobicu i ostale iz gvozdenog puka, da me onako svrstaju u licemere koji seru iza ledja, sad ovo sad ono pricaju itd... zanimljivo... objasnjavam joj sta je bilo zapravo, i predlazem da napustim jedinicu ali ona odbija i izlazi sa kanala, ali nalazimo se na pvt i objasnjavam joj situaciju... Sutradan otvara temu na nasem forumu u kojoj mi govori u trecem licu, heh, zanimljivo. ok. https://archangels.forumsr.com/predlozi-f5/gvozdeni-puk-t41.htm
hvala slobice. jeste, ja vas mrzim. ok. dalje, idem na njihov chat da vidim sta je bilo, da pojasnim situaciju i razjasnim eventualne nesporazume, al opet me docekuje njihov veseli clan u fazonu "kikuj ovu pickicu". ohoho pickica, i to mi na chatu rece, bravo. na chatu internet igre. vazi se. odlazi on sa sobe, ostajem sa ostalima, popricamo i izgladimo lepo situaciju, jos samo ostaje da nadju log i da vide da je tako kao sto sam ispricao i svi nesporazumi su reseni. Kako ne bi draga slobice zbog mene ispastale obe jedinice, napustam svoju, a vama najozbiljnije zelim sve najbolje, a vasim clanovima sa kojima sam pricao isto sve naj dok ludom porucujem da se upristoji u svakodnevnim situacijama, zna se kad je situacija za sranje, i ne treba kenjati 24/7 Wink

Jedinici ostavljam ulaganja od oko 110 golda za firme, svoja 2 orga (angels.org i angels.srb), ovaj forum, avatar koji smo resili ja i vlada s, uz divajdere i lejaut za novine koji sam resio sam, i pomoc za ako bilo sta zatreba. Polazem prijemni sutra tako da se nadam da ce biti kako valja, i da me nisu zadrske neke igrice omele u bitnijim stvarima Smile Sto se tice izlaska nije vezan za gvozdene, kako ne bi bilo zabune, izlazim samovoljno, jer u zadnje vreme jednostavno nisam dovoljno aktivan da bih pruzio nesto ovoj jedinici, a str mi jos nije ni 16 tako da se nece previse izgubiti mojim odlaskom, dok se mojim ostankom gubi mogucnost saradnje sa jedinicom koja bi mozda mogla doneti napredak i jednim i drugima. Pozz svima drustvo, drago mi je da smo izgurali jedinicu dovde, pa se trudite da je izguramo gde joj je i mesto, na br1 u srbiji. Pozdrav i odjava Wink
Marko Krsmanovic
Marko Krsmanovic
Admin

Broj poruka : 53
Datum upisa : 15.06.2010
Godina : 32
Lokacija : Kruševac, Srbija

Nazad na vrh Ići dole

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) Empty Re: Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

Počalji  o78186 Pon Jun 28, 2010 8:32 pm

Puno srece na prijemnom bounce
o78186
o78186

Broj poruka : 12
Datum upisa : 16.06.2010
Lokacija : Unimatrix 22410

Nazad na vrh Ići dole

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) Empty Re: Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

Počalji  Tatjana88 Uto Jun 29, 2010 2:06 pm

Shocked

Tatjana88

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2010
Godina : 35
Lokacija : Pg

Nazad na vrh Ići dole

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) Empty Re: Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

Počalji  MilosK Sre Jul 07, 2010 4:27 pm

Kako je prosao prijemni?
nadam se da si promenio odluku?
MilosK
MilosK

Broj poruka : 13
Datum upisa : 19.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :) Empty Re: Ostavka, da se ne bi produbljivali problemi :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu